Kontakt - LOF Holbæk

LOF Holbæk

Lær nyt - Bliv klogere- Ha' det sjovt - Bevæg dig

Åbningstid: Mandag til torsdag kl. 9 til 14, fredag kl. 9 til 12.

Kontor
LOF Holbæk-Lejre
Østerled 28A, 2. sal
4300 Holbæk

Telefon: 40 35 99 86

(kontoret er lukket i juli måned og i skoleferier)

CVR: 42780413

Email: post@lofholbaek.dk

Hvem er vi
Skoleleder Lise Bollhorn
Email: lise@lofholbaek.dk

Kursuskoordinator Pernille Carlsson
Email: pernille@lofholbaek.dk

Regnskabsmedarbejder Dinah Verin
Email: dinah@lofholbaek.dk


Seniorhøjskolen Holbæk (tirsdag):
Niels Bruun-Jensen

Seniorhøjskolen Holbæk (onsdag):
Arne Nielsen

Seniorhøjskolen Holbæk (torsdag):
Susanne Grydgaard

Seniorhøjskolen Svinninge:
Mille Høj og Maria

Seniorhøjskolen Vipperød:
Maria Neess

 

Arbejdsmiljørepræsentant: Dinah Verin

Bestyrelse

Bestyrelse for LOF Holbæk-Lejre valgt på årsmøde 20. februar 2018

Karin Dahl (formand) E-mail dahl@lofholbaek.dk
Hanne Christensen (næstformand), hc@lofholbaek.dk
Kaj Ove Jørgensen (økonomiansvarlig) E-mail koj@lofholbaek.dk
Lotte Krabbe Jensen (Sekretær) E-mail krabbe@lofholbaek.dk
Ingrid Heuser E-mail heuser@lofholbaek.dk
Marianne Mey, E-mail mmk@lofholbaek.dk
Kirsten Nør-Pedersen, E-mail knp@lofholbaek.dk

Suppleanter:
Nina Krabbe Andersen
Søren Schandorph

Kontoret

Vi er på kontoret:

Mandag-torsdag kl. 9-14
Fredag kl. 9-12

Kursuskalender